Menu

BDSM & Bondage Equipment You Must Try!

0 Comments

Anal Lube iesācēju ceļvedis
https: //www.youtube.com/watch? v = A76x8cDuJ1Y
 Sado-mazo un mezglu aprīkojums, kas jums jācenšas!

Piekrišana


Ja jūs neesat milzīgs tipisku fantastisko fantāziju cienītājs, jūs varat joprojām izmantot šo BDSM spēles aspektu lai jūsu seksuālajām sajūtām pievienotu vēl vēl dimensiju. Tā kā BDSM spēlē var iesaistīt vairāk vienkārši tas pats vecais seksuālie ķermeņa šķidrumi, ar kuriem apmainās dzimumorgāni – piemēram, asinis, urīns vai anālais gļotādas -, tas ir izšķiroši lai visi iesaistīti saņemtu bieži STD testi un atklātu savu apskatītu rezultāti ar katrs viens biedrs .

Jūs varat – un var – izvēlēties un izvēlēties, kuras BDSM darbības jūs varētu būt un nav domā par , saka Torns. Un tas var atšķirties veidots, kas sevi reklamēja kā “sociālu tīklu BDSM un fetišam grupa “. Tas darbojas līdzīgi ar dažādiem sociālajiem medijiem vietnēm ar iespēju padarīt partnerus ar citiem lietotājiem , notikumi un kopīgu nodarbes lapas. Fiziskā vieta vieta notiek BDSM vingrinājums ir bieži minēts kā pazemes grunts, kaut arī daži favor daudz mazāk dramatiski termini , kopā ar “playspace” vai “club “. BDSM vingrinājums var, tomēr nevajag, saturēt seksuālas vingrinājums vai seksuālas lomu spēles.
Daudzu BDSM attiecību raksturlielums ir jauda apmaiņa no apakšas uz dominējošo asociētais un verdzība funkcijas pamanāmi BDSM sižetos un seksuālās lomu spēlē. un tiek interpretēts kā saīsinājumu B / D (Verdzība un disciplīna), D / s (Dominance un iesniegšana) un S / M (sadisms un mazohisms) saīsinājumu kombinācija . BDSM tagad tiek izmantota kā visaptveroša frāze maskējot plašu aktivitātes , starpveidīgo veidu veidus starppersonu attiecības un atšķirīgas subkultūras. suspender stockings kopienas parasti sveic ikvienu ar nenormatīvu svītru, kas identificējas ar grupu ; tas notiks iekļaus pārrobežu kumodes, ķermeņa modifikācijas fanātiķi, dzīvnieku lomu atveidotāji, gumijas fetišisti un citi.
Lomu spēlēšana vai iekļaujot citus piedzīvojumu, spanking knickers jūsu guļamistaba aktivitātes arī radīt paaugstināta savienojuma sajūta un vispārēja laime iekšpusē. Pētījumos vairākkārt pierādīts laimīgi precētiem pāriem ir labāka ķermeniska un garīga labklājība nekā viņu daudz mazāk priecīgs kolēģi.
blush novelties bija izmērīt kinteru garīgo pareizi , pārbaudot galvenās personības iezīmes līdzīgas uz viņu pieķeršanās stili attiecībās, vispārīgi labi ) smuki jūsu roka vai kāja pāris gadījumi , iespējot asinis pārvietojas uz valstību, pēc kura izmantojiet kaut ko ar taustes palīdzību, piemēram, spalvu vai matu suku, vilkt pār apburto zonu . Tas jūtas diezgan brīnišķīgs un jutīgs , vai ne?
Why Does Sex Feel So Good, Anyway?Es vajag dalīties ar katra no katra būtības seksa laikā ar viņu. Pagājušajā vakarā viņš stāstīja mani, viņš vajag mani, lai viņš mani aizvestu pūļa indivīdu skaitā un piesietu viņu pie koks zirgs sure 4 5 collu dr joel kaplan ūdensnecaurlaidīgs vairāku ātrumu prostatas masieris un gaged, tad pātagu viņu līdz viņš ejakulē. Viņš pieminēja , ka viņš tika nolaupīts, kad bija jauns vīrietis un strādāja kā dzimumakta vergs 3 gadus uz viņa īpašnieka kaprīzes.
Tagad, ja tādu frāžu saistīšana kā “iesniegšana”, “sadisms” un “mazohisms” ar dzimumakts jums ir kas jauns, es pilnīgi to saņemu. inflatable butt plugs – īpaši šiem no mums, kuru informācija par BDSM rodas tikai no filmām , piemēram, Fifty Shades – prakse izklausās